Hizmetlerimiz

WEB SİTESİ TASARIMI

Web sitesi bir alan adı (google.com vb.) ile tanımlanmış ve en az bir web sunucu içerisinde barınan web sayfaları topluluğudur.

Web site diğer bir tanımla World Wide Web’de (WWW) de bulunan ve bir alan adının temsil ettiği internet üzerinden dünya üzerinden herkesin web tarayıcısı kullanarak erişebildiği dijital web sayfası topluluğudur. Örnek google.com , facebook.com , kayasbilisim.com vb..

Web sitesi, web’de yayımlamak istediğiniz tüm bilgilerin evi olarak da tanımlanabilir. İnternet sitenizdeki bilgiler genellikle birleşik bir hikayeyi anlatmak için bir araya gelen metin, resim, video ve ikonların kombinasyonundan oluşur.

Kişileri ya da işletmeleri amaçlarına ulaştırmayı sağlayacak faaliyetleri gerçekleştirmek üzere ihtiyaçları karşılayan ürünlerin, hizmetlerin, fikirlerin geliştirilmesi, fiyatlandırılması, tutundurulması ve tüm özel bilgilerinin hedef kitlelere ulaştırılmasına yönelik,sayfa sayfa planlanarak yapılan tasarım ve yazılımların internet ortamında belli bir nizam içerisinde yayınlandığı modüller bütününe web sitesi denir.

 

KURUMSAL WEB SİTESİ TASARIMI 

Kurum kimliğine göre tasarlanmış, ürün, hizmet, marka veya işletmenin tanıtımını ve imajını dijital ortamda yansıtan ve içerik sınırları ve limitleri belirlenmiş bir web tasarım hizmeti türüdür. Web sitenizin özellikleri; renkleri, yazı karakteri, sayfa düzeni gibi öğeleri, tasarım aşamasında Kurumsal Kimliğinize uygun olarak planlanıp oluşturulmaktadır. Bir inşaat firması ile farklı bir alanda olan dijital satış firmasının hem hedef kitlesi farklıdır hemde öne çıkarmak, vurgulamak, görünürlük sağlamak ve hizmet sunmak istediği içerikler veya alanlar farklıdır. İhtiyaçlarınızı sizlerle iletişim sağlayarak tam olarak anlayıp, hedefleriniz doğrultusunda bir yol haritası planlamaktayız.

E-Ticaret Sitesi Nedir? 

E-Ticaret Web Sitesi online siteler üzerinden müşterilerine ulaşmak isteyen kişilerin şirketleri ya da şahısları adına kurdukları sitelerdir. E-ticaret, internetin hızla yayılmaya başlaması ve kullanımının ciddi artış göstermesi ile birlikte hayatımıza girmiş olan bir kavramdır. Özellikle dijital pazarlama araçlarının artması ve internetin insan hayatında önemli bir hal alması e-ticaret sitesinin pek çok firma ve kişi tarafından kullanmasını ve tüketici alışkanlığı geliştirmesine olanak sağlamaktadır. E-ticaret sitesi, herhangi bir ürünün ya da hizmetin çeşitli ödeme araçları ile internet vasıtasıyla ticaretinin yapılması için bir aracıdır. Tüketicilerin alışveriş alışkanlıklarının da değişmesine neden olan e-ticaret sitesinin geleneksel alışveriş yöntemlerinden pek çok farkı ve avantajlı yönü vardır. 

E-ticaret, fiziksel mağazaların sunduğu ürünlerin benzerlerini veya aynılarını daha düşük maliyetlerle sunabildiği için son yıllarda hızla büyümüştür ve revaçtadır. İnternetin erişim kolaylığı, müşterilerin ürünlere ve hizmetlere daha hızlı erişim sağlamasına ve daha geniş bir ürün yelpazesinden seçim yapmasına olanak tanıyan bir sanal mağaza imkanı sağlar.  E-ticaret aynı zamanda ürün ve hizmetlerin müşterilere daha hızlı ve daha verimli bir şekilde sunulmasını sağlar.